zaprojektowani.com.pl

Zaprojektowani – dom, wnętrze, remont, ogród

Lampy steinel
Dom

Lampy Steinel – życie bez włączników

Irytują Cię włączniki, których nigdy nie można znaleźć? Chcesz bezpiecznie poruszać się w ogrodzie lub na podjeździe wracając po zmroku? Pomogą Ci w tym czujniki światła i nowoczesne lampy Steinel.

Systemy Steinel pokochasz, jeśli cenisz nowoczesne, inteligentne rozwiązania w codziennym życiu. Sprawdź, gdzie umieścić takie oświetlenie oraz dlaczego warto to zrobić.

Steinel – lampy, które rozpoznają człowieka

Lampy Steinel do Twojego domu działają dzięki automatycznym czujnikom światła, które reagują na ruch. Oznacza to, że przy każdym przejściu w ich obszarze zaczynają działać. W ten sposób światło rozbłyśnie jedynie wtedy, kiedy znajdziesz się na terenie wokół domu czy w ogrodzie. Nie obawiaj się, że włączy się ono, gdy wiatr poruszy znajdującą się pobliżu gałęzią drzewa. Czujniki wykrywają jedynie ciepło ciała, dlatego nie aktywuje ich każdy przypadkowy ruch. Z tego powodu lampy Steinel uchronią Cię przed niepożądanymi gośćmi, tym samym zapewniając Ci zwiększone bezpieczeństwo. Szybko zauważysz, że ktoś się zbliża. Poza tym oświetlenie sprawi, że poczujesz się znacznie pewniej, wracając wieczorem do domu.

Dzięki temu, że lampy Steinel nie mają włączników, nie ma możliwości, że zapomnisz o ich wyłączeniu np. na noc. Ponadto nie musisz zostawiać włączonego światła, wychodząc z domu, aby czekało na Twoje późniejsze przyjście już po zmroku. Lampy Steinel do Twojego domu świecą wyłącznie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Ponadto często samodzielnie wybierasz żarówkę, która najbardziej Ci odpowiada. Wszystko to sprawia, że oszczędzasz na poborze energii elektrycznej, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. 

Na co zwrócić uwagę przy kupnie zewnętrznej lampy Steinel?

Przede wszystkim nie instaluj jej w pobliżu innego źródła światła. Zwróć też uwagę na zasięg działania lampy. Dobrze, aby obejmowała ona cały obszar podwórka, podjazdu czy wejścia do garażu, ale nie zapalała się, gdy ktoś przechodzi ulicą. Poza tym wybierając, lampę Steinel nie obawiaj się o warunki atmosferyczne czy nasłonecznienie miejsca, w którym ma się znaleźć. Za sprawą wysokiej trwałości oraz odporności na czynniki zewnętrzne, będzie ona działać przez długi czas bez zarzutu i niespodziewanych usterek.

Ponadto lampy Steinel po prostu dobrze wyglądają, a przy tym występują w wielu wariantach. Dlatego poza wygodą użytkowania zyskasz ozdobę ogrodu. Postaw na stylizowane na klasyczne oświetlenie w stylu vintage lub na nowoczesne, niemal niewidoczne lampy o prostych kształtach. W każdym wypadku zyskasz bardzo oryginalny efekt. Co ważne, niezależnie od modelu lampy emitują wiele światła na dużej powierzchni.

Nowoczesne lampy Steinel do Twojego domu

Uważasz, że zewnętrzne oświetlenie bez włączników to coś dla Ciebie? Jeśli chodzi o Steinel lampy tej marki cieszą się już zaufaniem wielu klientów, dlatego kupując je, pozbądź się obaw. Zdecyduj się na niezawodne oświetlenie tej marki i ciesz się wygodą użytkowania nowoczesnego sprzętu. Od teraz szukanie kluczy w mroku to przeszłość.