zaprojektowani.com.pl

Zaprojektowani – dom, wnętrze, remont, ogród

Elementy bramy przesuwnej
Dom

Elementy bramy przesuwnej

Klientom, którzy pierwszy raz zaznajamiają się z ofertą naszego sklepu niejednokrotnie wydaje się, że konstrukcja bramy przesuwnej jest zupełnie nieskomplikowana, bowiem składa się ona z jednego lub większej ilości skrzydeł zamocowanych w specjalnej ramie. Po części jest to prawda, jednakże warto wiedzieć, że rzeczony element jest o wiele bardziej zaawansowany niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Jeżeli pragną Państwo poszerzyć swoją wiedzę odnośnie konstrukcji i montażu bram przesuwnych, serdecznie zapraszamy do dalszej lektury niniejszego wpisu!

Jak nadmieniliśmy, kluczowym, jednakże w żadnym wypadku nie jedynym komponentem produktu jest skrzydło, które w lwiej części przypadków zawieszone jest w sposób wysięgnikowy, co z kolei umożliwia mu swobodne przesuwanie się nieco ponad podłożem wjazdu bez ryzyka, że zostanie on porysowany czy też nieodwracalnie uszkodzony na skutek regularnego użytkowania wyrobu. Oferowane przez nas skrzydła powstają z materiałów najwyższej jakości, odporne są na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki dodatkowemu ocynkowaniu i obróbce każdego z ich elementów, będą one Państwu służyć bez najmniejszych problemów oraz prezentować się ponadprzeciętnie korzystnie nawet po upływie kilkunastu lat od momentu zakupu. 

Niezwykle istotnymi, niejednokrotnie traktowanymi nieco po macoszemu elementami bramy przesuwnej są dwa zestawy słupków – najazdowe oraz prowadzące. Stanowią one punkt początkowy i końcowy suwu skrzydła prowadzonego po ramie przy pomocy specjalistycznych komponentów noszących w branży nazwę wózków wahliwych. Za prawidłowe poruszanie się największej z części wyrobu odpowiada z kolei silnik napędowy. W przypadku oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo rozwiązań dekoracyjno-użytkowych, może on być obsługiwany w sposób automatyczny. Wysokiej jakości obudowa oraz zastosowanie najlepszych komponentów sprawiają, że nawet przy wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu bramy każdego dnia, silnik sprawować się będzie bez zarzutu, natomiast wszelkie prace konserwacyjno-naprawcze związane z nim ograniczone zostaną do absolutnego minimum. 

Aby możliwe było zablokowanie skrzydła bramy w pożądanym przez konsumenta położeniu, co z kolei uniemożliwi przedostanie się do wnętrza posesji niepożądanym osobom z zewnątrz, w oferowanych wyrobach implementujemy także najwyższej jakości zamki hakowe, które przed montażem przeszły rozliczne, rygorystyczne testy potwierdzające, że ich sforsowanie nie będzie dla włamywaczy czy innych osób trzecich zadaniem łatwym, co z kolei bezpośrednio przełoży się na Państwa zwiększone bezpieczeństwo. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani zaopatrzeniem się w omawiany w dzisiejszym artykule produkt, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy to udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz zaprezentują cieszące się największą popularnością w danym sezonie wyroby wchodzące w skład naszego niezwykle szerokiego asortymentu.