zaprojektowani.com.pl

Zaprojektowani – dom, wnętrze, remont, ogród

Dom

Kamień dekoracyjny w salonie

Kamień dekoracyjny na dobre zagościł w naszych wnętrzach, a jego obecność w kuchni czy w przedpokoju już dawno przestała dziwić. Materiał ten może się doskonale sprawdzić i w tak ważnym wnętrzu, jakim jest salon.

Kamień dekoracyjny w salonie

W tym wnętrzu zwykle sporym problemem stają się ściany – spore powierzchnie, które trzeba w odpowiedni sposób wykończyć. Jak? Jeszcze nie tak dawno podstawą były dobrej jakości farby o ciekawych odcieniach, a także tapety, kuszące różnorodnymi strukturami i wzorami. Dziś z pomocą przychodzi nam również kamień, dzięki któremu ściany w salonie mogą nabrać wyjątkowego charakteru.

Wybór kamieni

Wybór kamieni dekoracyjnych jest coraz szerszy, a to oznacza wiele nowych pomysłów na wykończenie ścian. Jasny kamień do mniejszych salonów, różne odcienie szarości dla tych, którzy cenią sobie minimalizm oraz klasyczna cegła, świetnie sprawdzająca się w tych wnętrzach, w których mile widziany jest styl industrialny – oto oferta, którą mogą nas oczarować znani producenci kamieni dekoracyjnych. Jeśli nauczymy się z takich materiałów korzystać, będziemy mogli osiągnąć wiele wspaniałych rezultatów. Efekt? Piękne, trwałe i oryginalne ściany w salonie – wnętrzu, które postrzegane jest jako najlepsza wizytówka każdego domu.

flora-net.pl