zaprojektowani.com.pl

Zaprojektowani – dom, wnętrze, remont, ogród

prysznic
Dom

Kabiny prysznicowe Sanswiss – wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania

Grupa Sanswiss zajmuje się produkcją kabin już od ponad trzydziestu lat. Charakteryzuje się szerokim zakresem wiedzy, zastosowaniem nowoczesnych technologii i – oczywiście – doświadczeniem. Szwajcarska precyzja to wisienka na torcie – dzięki niej marka proponuje klientom wysokiej jakości kabiny prysznicowe, które potrafią zadowolić każdego. Wśród produktów Sanswiss znajdują się kabiny prysznicowe w różnych wariantach – ramowe, bezramowe, częściowo ramowe oraz kompletne, czterościenne. Asortyment zawiera też wytrzymałe brodziki oraz akcesoria niezbędne do montażu nowoczesnego rozwiązania zwanego walk-in (pozbawionego wysokich progów) lub wanny z parawanem. Można tu nabyć również ekrany ochronne stosowane w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, w których funkcjonuje osobista obsługa klientów.

Wysoka jakość towaru i komfort zakupów

Strona internetowa sklepu umożliwia proste i komfortowe znalezienie odpowiedniego produktu, takiego jak np. https://www.banyo.pl/pl/producers/sanswiss-1283435641.html.Konfiguracja odbywa się dzięki oznaczeniu poszukiwanego kształtu kabiny, rodzaju wejścia oraz preferowanej konstrukcji. Producent zapewnia o wysokiej jakości i funkcjonalności proponowanych artykułów. Kontrola jakości przebiega tu regularnie i konsekwentnie. Materiały, z jakich składają się kabiny prysznicowe, są starannie dobierane i produkowane w zgodzie z aktualnymi normami europejskimi. Podczas procesów produkcyjnych wykorzystywane są innowacyjne technologie.

Serwis Sanswiss wyposażony jest również w ciekawą i przydatną zakładkę „Warto wiedzieć”. Dzięki niej można zasięgnąć przystępnych informacji odnośnie aranżacji łazienki. Z bloga można dowiedzieć się m.in. czym różnią się między sobą kabiny prysznicowe, jakie są wady i zalety kabin bez brodzika, jak sprawdza się prysznic podtynkowy i o czym trzeba pamiętać, decydując się na prysznic walk-in. Blog traktuje również o aktualnych trendach – można tu zasięgnąć modnych inspiracji podczas aranżowania własnej przestrzeni łazienkowej.

Powłoka AQUAPERLE – nowoczesna troska o czystość kabiny

Na koniec wspaniała wiadomość dla wszystkich osób zniecierpliwionych trudnościami z myciem kabin prysznicowych! Produkty Sanswiss pokryte są fabrycznie polimerową powłoką o nazwie AQUAPERLE, która minimalizuje ryzyko osadzania się zanieczyszczeń. Dzięki unikatowej strukturze woda spływa po szkle, przybierając formę pojedynczych kropli. To sprawia, że pielęgnacja kabiny jest znacznie łatwiejsza, a każdego dnia można cieszyć się krystalicznie przezroczystą taflą szkła – i to przez wiele lat!