KIM JESTEŚMY HEY DOG Co. to wynik połączenia pasji do designu, rzemiosła oraz psiaków. Jesteśmy niewielką firmą, w której tworzymy wysokiej jakości produkty – obroże, smycze i bandany, w małych ilościach i limitowanych seriach. Projektujemy je w myśl zasady „nowoczesny design dla nowoczesnych psów”. Pragniemy, aby były czymś więcej – by stały się dowodem przyjaźni między człowiekiem, a zwierzęciem. Nasze produkty mają mieć nie tylko praktyczny i użytkowy charakter, ale też wymiar estetyczny. Dlatego w pracę wkładamy całą energię i staranność, by tworzyć rzeczy piękne, funkcjonalne, a zarazem niepowtarzalne w duchu aktualnych trendów. Chcemy, aby Wasz ukochany pies poczuł, że dajecie mu coś wyjątkowego. Coś, co jest dowodem Waszej najgłębszej miłości. A Wam dać radość z cieszenia się pięknymi przedmiotami na co dzień.

ZDROWE ZASADY Produkty HEY DOG Co. są wykonywane ręcznie w pracowni w Krakowie. Wykorzystujemy naturalne materiały zgodnie z tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi. Nie stosujemy sztucznych tworzyw i tkanin, plastiku ani kleju. Nasze materiały pochodzą w dużej mierze z recyklingu, używamy skór z końcówek serii, przerabiamy ubrania, poddając je upcyklingowi (bandany). Stosujemy zrównoważone zasady biznesu od strony ekologicznej i ekonomicznej. U nas żaden skrawek się nie marnuje!

NASZE PRODUKTY Obroże i smycze HEY DOG Co. są miękkie, wygodne, nie drapią i nie gniotą. Zostały wykonane z doskonałych skór pochodzących z Polski oraz z Włoch. Z tych samych skór międzynarodowe firmy wykonują buty oraz torebki, co gwarantuje naszym wyrobom najwyższą jakość. Skóra ma bardzo wiele zalet: jest przyjazna dla zwierzęcia, bardzo wytrzymała, łatwo utrzymać ją w czystości, posiada elegancki charakter, jest pięknym materiałem i szlachetnie się starzeje.

www.heydog.co
www.facebook.com/heydogco