Jesteśmy MONOstudio – grupa entuzjastów, która WIERZY, że wszystko jest możliwe! Jesteśmy kreatywnym zespołem architektów, projektantów WNĘTRZ i designerów. Uzupełniamy się nawzajem, z chęcią przekazując sobie to, w czym każdy z nas jest najlepszy. Doświadczenie, jakie każdy wnosi do MONOstudio, tworzy mieszankę wybuchową. Mamy jednak wspólną ideę, w której najważniejszy jest klient i potrzeba tworzenia dobrego DESIGNU. Pasja do dobrego designu i nieograniczona energia tworzą z nas doskonałych partnerów naszych klientów. Tworzymy kompleksowe projekty WNĘTRZ, promując innowacyjne formy sztuki. Inspiruje nas nowoczesny design, który sprawia, że każde WNĘTRZE stanie się tym niepowtarzalnym.

Projektowanie, aranżacja i architektura WNĘTRZ to główne dziedziny, którymi zajmujemy się w pracowni MONOstudio. Projektujemy domy, dostosowujemy domy katalogowe do indywidualnych potrzeb Klienta. Kompleksowo aranżujemy przestrzenie prywatne i publiczne. Nasi architekci zajmują się również projektowaniem pojedynczych przestrzeni. Specjalizujemy się w urządzaniu wnętrz pod klucz. Koordynujemy wówczas całe przedsięwzięcie, osiągając najlepsze efekty. Działamy 3w1 – od projektu, poprzez sprzedaż i dostarczenie wyposażenia po usługi remontowo – budowlane. W naszej pracowni możesz obejrzeć i zakupić materiały najlepszych producentów w najatrakcyjniejszych cenach na rynku. Pracujemy na bazie ustalonego z inwestorem budżetu a także harmonogramu współpracy, dzięki czemu osiągamy zamierzony cel. Projektując, sugerujemy rozwiązania, będące kompromisem między wizją projektanta i zamysłem Klienta. Stawiamy na detal, formę, a przede wszystkim funkcjonalność. Dbamy o naszych klientów, utrzymując stały kontakt w trakcie procesu projektowania i budowy. Pomagamy w doborze materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia dbając, aby nasi klienci otrzymali korzystne rabaty. Dzielimy się know – how i doświadczeniem zdobytym przez lata.

Nasze biuro projektowe znajduje się w Krakowie, ale projekty realizujemy na terenie całego kraju oraz za granicą. Obsługujemy cudzoziemców, oferując kompleksowy serwis oraz obsługę w języku angielskim. Pełnimy funkcję inwestora zastępczego, dlatego nasi klienci wiedzą, że ich inwestycja jest w najlepszych rękach.