WARSZTATY MOODBOARDOWE

SOBOTA 07.11.2015: 

  • 12.oo – 14.oo – I grupa
  • 14.3o – 16.3o – II grupa

Na warsztaty moodboardowe obowiązuje rejestracja: http://tnijurl.com/prodesigne/

miejsce: Prodesigne, Składowa 22

W niezobowiązującej atmosferze warsztatowo – targowej, przy żywej muzyce, winie i powstających na oczach gości francuskich naleśnikach, poprowadzimy: Moodbordowanie – czyli praktyczne ćwiczenia z kompozycji kolorów, tekstur, harmonii i kontrastów, semi makietowe budowanie mapy estetyczno – projektowej myśli.
Dysponując próbkami z zasobów bibliotek materiałów Prodesigne uczestnicy będą mogli podążyć za próbą kreacji nastroju, stylu czy wyrazu, poszukać odpowiedzi na pytanie jakim jest dzisiejszy trend. Doświadczymy na czym polega praca z materiałem i poszukamy złotego środka komunikacji pomiędzy oczekiwaniem klienta a pomysłem, rozważymy jak ważna jest prezentacja własnego pomysłu, jak również zainspirujemy jakie materiały można wykorzystać we własnych realizacjach.

Warsztaty moodboardowe możliwe są dzięki współpracy i zaangażowaniu marek:

SITS

Warsztat z wirtualnego „sitsowania” realnej przestrzeni, czyli jak dobrać najlepszy mebel do istniejącego – własnego kontekstu przy użyciu wirtualnej aplikacji pozwalającej konkretny model mebla zobaczyć w wybranej realnej przestrzeni.

GROHE

Design to stan postrzegania gdyż to nie tylko materiał, jego kształt ale to również projekt codzienności – czyli jak kranem możemy dbać o wspólne środowisko – bateria dostawcą rozwiązań – woda pitna ciepła i zimna, interakcja w kuchni czyli jak puścić wodę nie używając dłoni….

BARLINEK INSTITUE OF DESIGN

Projektowanie natury czyli jak deską budujemy nastrój wnętrza. Poza wskazanymi wyżej materiałami do dyspozycji uczestników warsztatów będą również tkaniny, tapety i wykładziny dostępne w ofercie Prodesigne.