Partnerem strategicznym – Sponsorem Zaprojektowanych jest MAX -FLIZ  Salony Wyposażenia Wnętrz

 

Aż 4 500 m2 stylowej ekspozycji i dziesiątki pokazowych aranżacji pozwoli umeblować wnętrze stylowo.

Jeśli nie szukasz sklepu z meblami czy płytkami, tylko prawdziwego salonu wyposażenia wnętrz, to jesteś we właściwym miejscu. Na powierzchni aż 4 500 m2, obejrzysz kilkadziesiąt pokazowych aranżacji oraz znajdziesz meble, lampy, armaturę łazienkową i elementy wykończenia wnętrz, które pozwolą Ci dokonać stylowej metamorfozy Twojego domu lub mieszkania na miarę konkretnych oczekiwań.
Salon Max-Fliz łączy ofertę wielu sklepów meblowych i elementów aranżacji wnętrz, proponując Ci zakupy w prawdziwym miasteczku designu, gdzie pod jednym dachem znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, aby zwizualizować swoje marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Międzynarodowa oferta, która przekroczy Twoje oczekiwania

Znamy oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, dlatego zapewniamy:
– kompleksowe wyposażenie łazienek, domowego SPA i kuchni,
– meble zaprojektowane przez renomowanych producentów z całej Europy,
– ogromny wybór w stylistyce klasycznej, nowoczesnej oraz awangardowej,
– profesjonalną obsługę oraz doradztwo doświadczonych i dyspozycyjnych sprzedawców,
– miłą atmosferę zakupów bez nastroju pośpiechu, który towarzyszy zakupom w dyskontach meblowych,
– natychmiastowy odbiór wybranych produktów z naszego firmowego magazynu,
– profesjonalny, szybki, bezpieczny i bezpłatny transport pod wskazany adres,
– duży parking zlokalizowany bezpośrednio przed salonem,
– salony otwarte 7 dni w tygodniu
– doradztwo projektowe oraz wizualizacje
– kilka chwil relaksu w kawiarni, w której serwujemy pyszną kawę, aromatyczną herbatę, zimne napoje i świeże przekąski.

Inspirują nas preferencje Klientów

Zmieniamy oczekiwania w stylową ofertę – od 1993 roku spełniamy wszystkie potrzeby naszych Klientów. Przez lata pracy zdobyliśmy bezcenne doświadczenie oraz wypracowaliśmy unikalne know-how, które pozwala nam skutecznie definiować preferencje rynku oraz zmieniać inspiracje w kompleksową ofertę i oryginalny design. Dzięki konsekwencji i innowacjom marka Max-Fliz jest dziś synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów, które od zawsze jest naszym priorytetem.

Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów współpracujemy z kilkuset producentami z całej Europy oraz zespołem doświadczonych i kreatywnych architektów. Różnorodna oferta sprawia, że w naszym salonie można znaleźć meble oraz elementy wykończenia wnętrz, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów poszukujących oryginalnych i stylowych propozycji.

Profesjonalny Zespół MAX-FLIZ – doświadczeni i kompetentni Pracownicy

Największym kapitałem MAX-FLIZ są nasi Pracownicy, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, aby zapewniać Klientom najwyższy poziom obsługi. W naszych salonach nigdy nie trzeba czekać w kolejce po odpowiedź na konkretne pytanie. Nasi sprzedawcy to jednocześnie doradcy, którzy doskonale orientują się w najnowszych trendach oraz kreatywnie podpowiadają najlepsze rozwiązania.

Oferta dla koneserów – design klasy Prestige

Klientom o szczególnych wymaganiach proponujemy setki designerskich mebli i elementów wystroju wnętrz, których nie prezentujemy w standardowej ekspozycji salonu.
Problemem, z jakim dotychczas borykali się architekci i projektanci była dysproporcja między ilością ekspozycji dedykowanych masowemu odbiorcy przy znikomej liczbie miejsc, w których do aranżacji użyto produktów luksusowych, renomowanych marek.

Wyszliśmy więc naprzeciw potrzebom wymagających odbiorców i stworzyliśmy Prestige Room – showroom zaaranżowany w oparciu o produkty z najwyższej półki.

Prestige Room, oddany do dyspozycji gości salonu w 2015 roku, został zaprojektowany przez architekt Agnieszkę Liniewską-Baran, założycielkę biura projektowego Intellio Designers.
Tym razem, przez odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w salonie Max-Fliz w Krakowie, stworzyła szansę, by projektanci i inwestorzy mogli nie tylko czerpać inspirację do stworzenia wyjątkowych aranżacji, ale i znaleźć swoją przestrzeń do pracy.

– Pomysł na stworzenie przestrzeni dla ekskluzywnych ekspozycji pojawił się przy okazji modernizacji naszej Strefy Architekta – przyznaje Kazimierz Kaźnica, współwłaściciel Max-Fliz. – To właśnie projektanci wnętrz zasugerowali nam potrzebę istnienia miejsca, w którym znajdzie się topowy asortyment marek z najwyższej półki, wraz z katalogami produktowymi i stanowiskami pracy dla architektów.

Dobrze zaprojektowana współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów, biura architektoniczne oraz pracowanie aranżacji wnętrz. Dzięki naszej ofercie będą mogli Państwo zrealizować wszystkie założenia projektowe oraz zapewnić swoim Klientom kompleksowe usługi.
Gwarantujemy najwyższe standardy biznesowe oraz korzystne warunki współpracy.

Nasze argumenty:
– Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym.
– Zapewniamy konkretne korzyści.
– Posiadamy jedną z największych w Polsce ekspozycji handlowych.
– „Na żywo” prezentujemy Klientom ponad 100 oryginalnych aranżacji.
– W naszym salonie można znaleźć meble i elementy wystroju ponad 300 polskich i europejskich producentów.
– W naszych salonach wydzielone są specjalne strefy dla Architektów, w których mogą pracować, spotykac się z Klientami i zawsze mieć zapewnioną pomoc oraz profesjonalne doradztwo
– Dzięki znakomicie zaopatrzonym magazynom zapewniamy towar od ręki przez 7 dni w tygodniu.
Przyjdźcie i sami zobaczcie ! :-)

prestige room